Nature Cosmetics

W 2007 roku rozpoczęliśmy intensywną pracę nad całorocznym chowem ślimaka. Dbając o każdy detal opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesny, ściśle kontrolowany system hodowlany działający w zgodzie z naturą ślimaka, a następnie bezpieczną dla naszych podopiecznych metodę pozyskiwania śluzu.

Dlaczego bezpieczną?

Efektem naturalnej współpracy ze ślimakiem jest śluz czysty, gęsty, bogaty w składniki aktywne.

Synergia według, której działamy pozwala nam zaoferować ceniony surowiec kosmetyczny jakim jest najwyższej jakości śluz ślimaka. Oprócz znakomitych właściwości pielęgnacyjnych, wykazuje dobroczynny wpływ na różnego rodzaju problemy skórne.

Działając w zgodzie z naturą i nauką kosmetologii rozwinęliśmy współpracę z cenionym, certyfikowanym laboratorium kosmetycznym o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu.

Dzięki temu połączeniu wypracowaliśmy testowane klinicznie produkty bogate w naturalne składniki aktywne.

Skuteczność śluzu potwierdziliśmy m.in. badaniami dermatologicznymi, aplikacyjnymi (z udziałem osób ze schorzeniami skórnymi) oraz aparaturowymi (z udziałem osób bez schorzeń skórnych) przeprowadzonymi w akredytowanej i certyfikowanej klinice dermatologii.

W celu sprostania potrzebom różnych rodzajów skóry skupiamy się na połączeniu nauki i bogactw płynących z surowców kosmetycznych, dzięki czemu możemy wpłynąć na poprawę wyglądu i kondycji Państwa skóry – co jest równoznaczne z misją Nature Cosmetics.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4