SENSUM MARE Dermocosmetics

sensum mare polskie kosmetyki naturalne

SENSUM MARE Dermocosmetics

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS ? SIŁA KOBIET I SIŁA NATURY POŁĄCZONE W AKTYWNYM SERUM.

Marka SENSUM MARE wierzy w siłę kobiet, to z myślą o nich tworzy naturalne i skuteczne w działaniu dermokosmetyki.

Jej twórcy, w procesie opracowywania receptur szczególną uwagę skupili na połączeniu silnie skoncentrowanych i starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych pozyskiwanych z mórz i oceanów.

Siła kobiet oraz siła natury stały się inspiracją do stworzenia marki. W efekcie powstały wyjątkowo skuteczne i bezpieczne dermokosmetyki, które łączą w sobie od 18 do 24 składników aktywnych zamkniętych w jednym produkcie.

SENSUM MARE kieruje swoją linię kosmetyków do świadomych kobiet, które kompleksowo dbają o swoje zdrowie, urodę i przywiązują szczególną uwagę do składu produktów. To dla nich stworzona została receptura, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia i w nadzwyczajny sposób odżywia skórę twarzy.

Symbolem marki jest kropla utworzona z dwóch liter S – symbol czystości, doskonałości i nieprzemijalności. Marka kieruje swoje produkty do kobiet całościowo dbających o swoje zdrowie i urodę, dla których dobry kosmetyk jest uzupełnieniem stylu życia.

SENSUM MARE DERMOCOSMETICS odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego, skąd czerpie naturalne składniki aktywne, m.in.:

 • krystalicznie czysta woda z lodowca

 • kompleks 7 alg morskich

 • ekstrakt z pereł

 • niskocząsteczkowy kwas hialuronowy

 • wyciąg z paproci z Nowej Zelandii

 • zielony kawior

 • kompatybilny ze skórą kompleks hipernawilżający

 • arginina

 • alantoina

 • pantenol

 • masło shea

Marka stawia na innowacyjne receptury. Współpracuje z najlepszymi polskimi laboratoriami, a składniki aktywne dostarczają jej znani europejscy producenci. SENSUM MARE promuje świadome zakupy i edukację wśród kobiet odnośnie zapoznawania się ze składem kosmetyków (INCI) przed ich kupnem.

ALGORICH i ALGOLIGHT

Linia dermokosmetyków to dwa produkty w formie serum do twarzy, zamknięte we flakonie z pipetą, co pozwala zachować czystość mikrobiologiczną produktu. ALGORICH przeznaczone jest to cery suchej i bardzo suchej, a ALGOLIGHT do cery tłustej i mieszanej. Produkty można stosować rano i wieczorem pod krem lub bezpośrednio pod makijaż. Obydwa mają działanie przeciwzmarszczkowe, rewitalizujące i silnie odżywiające skórę twarzy.

serum algolight sensum mare dermocosmetics polskie kosmetyki naturalneserum algorich sensum mare dermocosmetics polskie kosmetyki naturalne

Marka planuje poszerzenie gamy swoich dermokosmetyków o inne produkty, które będą stanowić uzupełnienie całej linii.

SENSUM MARE Dermocosmetics wierzy, że produkty marki staną się naturalnym wyborem kobiet w codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

sensum mare polskie kosmetyki naturalne

SENSUM MARE Dermocosmetics

Kosmetyki tego producenta można zobaczyć i zakupić w naszym sklepie SENSUM MARE Dermocosmetics

Polskie Kosmetyki Naturalne