Trawiaste

trawiaste polskie kosmetyki naturalne

TRAWIASTE to kompozycje wyjątkowych naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Zostały stworzone z myślą o codziennej zdrowej i zrównoważonej pielęgnacji Twojego ciała, twarzy i włosów.
Nasze roślinne produkty pielęgnacyjne stanowią alternatywę dla ogólnie dostępnych modyfikowanych syntetycznie kosmetyków. Trawiaste chwalą się składem i zachęcają do czytania etykiet.

Nasze produkty wytwarzamy bazując na surowych sokach i ekstraktach z ziół, owoców oraz warzyw, w połączeniu z żywcami drzew, a także tłoczonymi na zimno olejami i masłami z roślinnych pestek.
Trawiaste są bogate w aktywne drobinki ziół, naturalne soki i wyciągi z wszelkich ”traw” – dobroczynnych ziół, kwiatów, pąków, żywic i roślinnych zarodków.

TRAWIASTE są całkowicie wolne od sztucznych barwników, wybielaczy, szkodliwych utrwalaczy, parabenów i sylikonów. Okres przydatności wynosi od 2 do 6 miesięcy. Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach.

Nasze produkty od kosmetyków, które znasz różnią się wszystkim. Używamy łagodnych saponin pochodzenia roślinnego. Nasze szampony pienią się dzięki cukrowi kokosowemu, mydlnicy i orzechom piorącym. Nasze kremy i koktajle do skóry emulgowane są glonami, żywicami, włóknami i roślinnymi woskami. Konserwujemy w większości peptydami fermentacji. Używamy wysokiej jakości, wyłącznie nierafinowanych olejów i maseł z roślinnych pestek. Za zapach służy w większości naturalne połączenie esencjonalnych składników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8