Shopping Cart
0 items - 0,00 

O nas

O nas

Polskie Kosmetyki Naturalne to dystrybutor ekologicznych i naturalnych kosmetyków. Sklep ma na celu pomóc klientom rozwiązać problem natury kosmetycznej, w łatwiejszym dotarciu do kosmetyków bez konserwantów i parabenów produkowanych na bazie produktów ziołowych i surowców naturalnych występujących w przyrodzie. Kosmetyki nie zawierają substancji chemicznych oraz nie wywołują różnego rodzaju alergii i nie powodują podrażnień skóry czy wysypek.

Polskie Kosmetyki Naturalne to sklep z naturalnymi kosmetykami , który pomoże Ci w dotarciu do naszych krajowych, polskich producentów kosmetyków. Kosmetyki są produkowane w zgodzie z przyrodą oraz z wykorzystaniem naturalnych surowców. Kremy, balsamy, szampony czy maseczki bazują na starannie wyselekcjonowanych naturalnych składnikach.

Znajdziesz tutaj kosmetyki naturalne dedykowane zarówno dla kobiet, dziewczyn, mężczyzn i chłopców jak i dla dzieci czy młodej mamy do cery normalnej jak i do cery wrażliwej i problemowej.

U nas w sklepie możesz znaleźć również kosmetyki, które są całkowicie wegańskie i nie zawierają składników ani zanieczyszczeń pochodzenia zwierzęcego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi serię produktów na bazie konopi (Cannabis sativa ). Mają one właściwości przeciw utleniające, są bogate w kwasy omega 3, omega 6 i omega 9, które pomagają w nawilżeniu suchej skóry. Łagodzą podrażnienia oraz są bogate w witaminy, fosfolipidy, fitosterole, minerały, chlorofil jak również mają właściwości antynowotworowe.
O nas Polskie Kosmetyki Naturalne

O nas