Shopping Cart
0 items - 0,00 

PŁATNOŚCI

Płatności

Sklep internetowy udostępnia następujące formy płatności:

 

1) Płatność za pobraniem – przy odbiorze.

Płatność następuje w chwili odbioru towaru od kuriera.
Towar wysyłany jest  w terminie ustalonym na płaszczyźnie Kupujący – Sklep internetowy (wyłączając czynniki losowe). Płatność obejmuje wartość produktu + koszt wysyłki o ile zawarta umowa kupna nie stanowi inaczej np. Dostawa GRATIS, bądź też koszty dodatkowe wynikające z przekierowania przesyłki (po nadaniu towaru) pod inny adres doręczenia.

Dla zamówień z terminem realizacji powyżej 5 dni roboczych lub kwocie zamówienia przekraczającej 1000zł obowiązuje zadatek w wysokości 10% wartości zamówień.

Przy zamówieniach dot. wysyłki za granicę nie ma możliwości zapłaty za towar za pobraniem.

 

2) Przedpłata na konto bankowe – przed wysyłką.

Nasz sklep przyjmuje płatności od klientów na indywidualne subkonta, które są generowane dla każdego zamówienia osobno.

Po złożeniu zamówienia i wybraniu formy płatności otrzymujecie Państwo e-mail z numerem konta, dzięki temu wpłacona należność trafi bezpośrednio na indywidualne konto zamówienia.

Rachunek naszej firmy prowadzony jest przez Bank mBank

nr rachunku: BRE mBank 02 1140 2017 0000 4502 0452 3189

Towar wysyłany jest  po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sklepu internetowego. Towar wysyłany jest  w terminie ustalonym na płaszczyźnie Kupujący – Sklep internetowy (wyłączając czynniki losowe).

Przy zamówieniach dot. wysyłki za granicę obowiązuje przedpłata na konto bankowe za zakupiony towar.

 

3) Płatność przy użyciu Kart Płatniczych w systemie PayPal

W naszym sklepie zapłacisz szybko i bezpiecznie Kartami Płatniczymi.

System PayPal pozwala szybko i bezpiecznie płacić za zakupy przy pomocy karty kredytowej lub środków przesłanych z konta bankowego. PayPal to łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Przy finalizowaniu zakupów należy zaznaczyć sposób płatności w systemie PayPal oraz zaakceptować regulamin sklepu, a następnie nacisnąć przycisk „Kupuję i płacę”. W tym momencie system sam przekieruje nas na stronę serwisu PayPal gdzie szybko i bezpiecznie dokonacie Państwo zapłaty przy użyciu Kart Płatniczych.

PayPal

4) Płatność on-line w systemie PayU

Szybka i bezpieczna płatność on-line za pośrednictwem systemu PayU  wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet.

 płać za kosmetyki z payu